Oska E-ticaret
Ana sayfa Site Haritasi İletişim

 

Yasal Koşullar ve Gizlilik Sözümüz

Yasal Koşullar

 

 

Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesi ve site içeriğinde bulunan tüm eserler Oska Yazılım Ltd. Şti.'ne ait olup, kullanıma ilişkin hususlar aşağıda belirtilmiştir.

 

Oska Yazılım Ltd. Şti., sitede bulunan bilgilerin gerçeği yansıtması için azami çabanın harcanmış olduğunu, zımnî veya açık olarak bir garantiyi ifade etmemek koşuluyla beyan eder.

 

Oska Yazılım Ltd. Şti. önceden herhangi bir uyarıya gerek kalmaksızın site içeriğinde ve sitede yer alan bilgilerde değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

 

Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, siteyi ziyaret eden kişiye aittir. Oska Yazılım Ltd. Şti., kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitede yer alan bilgiler kesin doğruluk içerecek şekilde güncelleşmiş olmayabileceği gibi, somut durumlara uyarlanamıyor olabilir. Sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ötürü Oska Yazılım Ltd. Şti.'ne hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Sitede yer alan bilgilerin yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca "İcap" olarak kabul edilmesi mümkün değildir ve Oska Yazılım Ltd. Şti.'ni bağlayıcı bir yönü de bulunmamaktadır.

 

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerden Oska Yazılım Ltd. Şti.'nin ileriye dönük faaliyetine ilişkin olarak hazırlanmış bulunanları risk ve belirsizlikler içerebilirler. İleride ortaya çıkacak sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilenlerden farklı olabilir.

 

Oska Yazılım'ın web sitelerine ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Oska Yazılım Ltd. Şti. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Oska verdiğiniz bilgileri nasıl kullanır?

 

Oska sayfalarını kullanırken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi, sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere hizmet sunmak için kullanır. Bilgilerinizi özellikle bir işlemi veya siparişi tamamlamanıza yardımcı olmak, sizinle iletişim kurmak, hizmet ve destek sağlamak, verilen hizmetler ve sağlanan yararlar hakkında bilgilerinizi güncelleştirmek, yapılan promosyonları ve bazı Oska web sitelerini özelleştirmek için kullanırız. Bilgilerinizi zaman zaman, Oska ürünleri veya hizmetlerine ilişkin pazar araştırmaları için sizinle iletişim kurmak amacıyla da kullanabiliriz.

 

Oska, kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez. Ürün veya hizmet isteklerinizi yanıtlarken olan durumlar dışında Oska kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerle paylaşmaz.